EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta5) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: px
pl: pikseli

en: Top
pl: Góra strony

en: Add
pl: Dodaj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: days
pl: dni

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Domain
pl: Domena

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Position
pl: Pozycja

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Hide
pl: Ukryj

en: Checked by default
pl: Domyślnie zaznaczone

en: User ID.
pl: ID użytkownika.

en: Installation
pl: Instalacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: IP address
pl: Adres IP

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Add new category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Save preferences
pl: Zapisz preferencje

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Exclude paths
pl: Wyklucz ścieżki

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
pl: <h2>Dziękujemy za akceptację ciasteczek</h2><p>Możesz teraz ukryć tą wiadomość lub dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.</p>

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
pl: Moduł ma na celu przystosowanie strony do regulacji UE dotyczących przechowywania ciasteczek.

en: Consent by clicking
pl: Zgoda przez klikanie

en: Privacy policy link
pl: Odnośnik do polityki prywatności

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności
