EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-rc1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Position
eo: Loko

en: Permissions
eo: Permesoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
