EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-rc1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે

en: IP address
gu: IP સરનામું
