EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Hide
bn: লুকাও

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
