EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: IP address
hy: IP հասցե
