EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Permissions
si: අවසර
