EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.22) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Exclude
sr: Изостави

en: Bottom
sr: Дно

en: Text color
sr: Боја текста

en: IP address
sr: IP адреса

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
