EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.23) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Users
mk: Корисници
