EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.23) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
