EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.24) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Domain
sl: Domena

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Appearance
sl: Izgled

en: Users
sl: Uporabniki

en: Position
sl: Položaj

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: IP address
sl: IP naslovi
