EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.25-rc1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Categories
bs: Kategorije

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Users
bs: Korisnici

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Hide
bs: Sakrij
