EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.25-rc1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ
