EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.25-rc1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Add
lv: Pievienot

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: days
lv: dienas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Domain
lv: Domēns

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Users
lv: Lietotāji

en: Position
lv: Pozīcija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: IP address
lv: IP adrese
