EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.25) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Add
te: చేర్చు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: days
te: రోజులు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Position
te: స్థానం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Hide
te: దాచు

en: About
te: గురించి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
