EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.26) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
