EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.26) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Domain
de: Domäne

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Appearance
de: Darstellig
