EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.27) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Add
ast: Amestar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Domain
ast: Dominiu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Users
ast: Usuarios

en: Permissions
ast: Permisos
