EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.27) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: days
el: ημέρες

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Users
el: Χρήστες

en: Position
el: Θέση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Permissions
el: Άδειες

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
el: <h2> Σας ευχαριστούμε για την αποδοχή των cookies </h2> <p> Μπορείτε τώρα να κρύψετε αυτό το μήνυμα ή να μάθετε περισσότερα σχετικά με τα cookies. </p>

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
el: Αυτή η μονάδα στοχεύει στη συμμόρφωση του ιστότοπου με τον νέο κανονισμό της ΕΕ για τα cookies

en: Agree button message
el: Μήνυμα για το κουμπί συμφωνίας
