EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.29) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: days
lt: dienos

en: Bottom
lt: Apačia

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Domain
lt: Domenas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Users
lt: Nariai

en: Position
lt: Pozicija

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: IP address
lt: IP adresas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
