EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.29) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Users
ps: غړي

en: Position
ps: ځاى

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Permissions
ps: اجازې

en: Hide
ps: پټول

en: About
ps: په اړه
