EU Cookie Compliance (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Add
te: చేర్చు

en: days
te: రోజులు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Position
te: స్థానం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Hide
te: దాచు
