EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.30-rc2) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Add
ca: Afegeix

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: days
ca: dies

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Advanced
ca: Avançat

en: Domain
ca: Domini

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Appearance
ca: Aparença

en: Users
ca: Usuaris

en: Position
ca: Posició

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Accept
ca: Accepta

en: Permissions
ca: Permisos

en: Hide
ca: Oculta

en: User ID.
ca: ID d'usuari.

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: No, thanks
ca: No, gràcies

en: IP address
ca: Adreça IP

en: More info
ca: Més informació

en: Save preferences
ca: Desa les preferència

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: How it works
ca: Com funciona

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
ca: <h2>Gràcies per acceptar les cookies</h2><p>Ara podeu amagar aquest missatge o informar-vos-en més.</p>

en: EU Cookie Compliance
ca: Compliment de la normativa de la UE sobre les cookies

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
ca: Aquest mòdul intenta fer que els llocs web compleixin la nova regulació de la UE sobre les cookies

en: Consent by clicking
ca: Consentiment en fer clic

en: Privacy policy link
ca: Enllaç a la política de privacitat

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Unzip the files to the "sites/all/modules" OR "modules" directory and enable the module.
ca: Descomprimiu els fitxes al directori "sites/all/modules" o "modules" i habiliteu el mòdul.

en: Invalid %name (:message).
ca: %name no vàlid (:message).

en: Invalid URL in %name field (:message).
ca: URL no vàlida al camp %name (:message).

en: Basic storage
ca: Emmagatzemament bàsic

en: This module intends to deal with the EU Directive on Privacy and Electronic Communications that comes into effect on 26th May 2012. From that date, if you are not compliant or visibly working towards compliance, you run the risk of enforcement action, which can include a fine of up to half a million pounds for a serious breach.
ca: Aquest mòdul pretén tractar amb la Directiva Europea de Privadesa i Comunicacions Electròniques que es vigent des del 26 de Maig de 2012. Des d'aquella data, si no es compleix o no s'està treballant en el compliment de la Directiva, hi ha el risc d'una acció legal que pot incloure una multa de fins mig milió d'Euros pels casos més greus.

en: Accept all cookies
ca: Accepta totes les galetes

en: Time of consent.
ca: Temps del consentiment.

en: The IP address.
ca: L'adreça IP.

en: Consent Type
ca: Tipus de consentiment

en: Revision of the privacy policy at the time of consent.
ca: Revisió de la política de privadesa al moment del consentiment.
