EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.30-rc2) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Categories
gl: Categorías

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: days
gl: días

en: Bottom
gl: Botón

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Domain
gl: Dominio

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Users
gl: Usuarios

en: Position
gl: Posición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Permissions
gl: Permisos

en: Hide
gl: Agochar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: More info
gl: Máis info

en: Domains list
gl: Lista de dominios

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
gl: <h2>Grazas por aceptar as cookies</h2><p>Vostede pode agora ocultar esta mensaxe ou informarse máis sobre as cookies.</p>

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
gl: Este módulo ten como obxectivo facer un sitio que respete a nova regulación europea de cookies.

en: Consent by clicking
gl: Consentemento ao facer click

en: Privacy policy link
gl: Ligazón á política de privacidade

en: Agree button message
gl: Mensaxe do botón de aceptar
