EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.30-rc2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Categories
kk: Категория

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Permissions
kk: Құқықтары
