EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.30-rc2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: About
ku: دەربارە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
