EU Cookie Compliance (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Remove
bg: Премахни

en: Settings
bg: Настройки

en: Add
bg: Добави

en: days
bg: дни

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Appearance
bg: Теми

en: Permissions
bg: Права

en: Hide
bg: Скрий
