EU Cookie Compliance (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Add
be: Дадаць

en: days
be: дні(дзён)

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Domain
be: Дамен

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Permissions
be: Правы

en: Hide
be: Схаваць

en: About
be: Аб

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
