EU Cookie Compliance (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Remove
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add
eo: Aldonu

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Position
eo: Loko

en: Permissions
eo: Permesoj
