EU Cookie Compliance (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Remove
bs: Ukloni

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Hide
bs: Sakrij
