EU Cookie Compliance (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Remove
lv: Izņemt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: days
lv: dienas

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Domain
lv: Domēns

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Position
lv: Pozīcija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Hide
lv: Apslēpt
