EU Cookie Compliance (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: Text color
sr: Боја текста

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
