EU Cookie Compliance (8.x-1.8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Hide
bn: লুকাও

en: About
bn: সম্পর্কে
