EU Cookie Compliance (8.x-1.8) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ
