EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.28) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Categories
oc: Categorias

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Top
oc: Naut

en: Add
oc: Apondre

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: days
oc: jorns

en: Bottom
oc: Bas

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Advanced
oc: Avançat

en: Domain
oc: Domeni

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Users
oc: Utilizaires

en: Position
oc: Posicion

en: Accept
oc: Acceptar

en: Hide
oc: Amagar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
