EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.28) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Add
se: Lasit

en: Position
se: Virgi

en: Hide
se: Čiega

en: About
se: Birra
