Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच
