Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Catalog
pt: Catálogo

en: User login
pt: Iniciar sessão de utilizador

en: Expiration
pt: Expirar

en: Attachments
pt: Anexos

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Authentication
pt: Autenticação

en: About
pt: Sobre

en: Base name
pt: Nome base
