Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Catalog
sv: Katalog

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Attachments
sv: Bilagor

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Authentication
sv: Autentisering

en: About
sv: Om

en: Base name
sv: Grundnamn
