Eudonet CRM Client API (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: About
te: గురించి
