Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Catalog
be: Каталог

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Attachments
be: Дадаткі

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: About
be: Аб
