Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು
