Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Authentication
ro: Autentificare

en: About
ro: Despre

en: Base name
ro: Nume bază
