Eulerian (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Visibility
bg: Видимост
