Eulerian (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
