Eulerian (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്
