Eulerian (1.0.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Domain
sk: Doména

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Track translation sets as one unit
sk: Prehľadávať sadu prekladov ako jeden celok

en: Track internal search
sk: Sledovať vnútorné vyhľadávanie

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód
