Eulerian (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Value
ur: قیمت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام
