Eulerian (1.0.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Value
ar: القيمة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Domain
ar: النطاق

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ar: @module (<span class="admin-enabled">مُفَعَّل</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ar: الصفحات التي تعيد <code>TRUE</code> لكود PHP هذا (للخبراء فقط)

en: Pages or PHP code
ar: الصفحات أو كود PHP
