Eulerian (1.0.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།
