Eulerian (1.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
